Su Eminencia - 2 Bedrooms 5 Star Playa Del Cura

( ex. Su Eminencia - 5 Star Playa Del Cura )
Gran Canaria
Leilighet Su Eminencia - 2 Bedrooms 5 Star Playa Del Cura (Gran Canaria)
9.1 Flott
43 anmeldelser

Su Eminencia - 2 Bedrooms 5 Star Playa Del Cura

Calle Petrel, 5 - Su Eminencia Apartamento 15, Playa Del Cura (Gran Canaria), Spania Se kart
Det er ca 5-minutters gange fra Su Eminencia - 2 Bedrooms 5 Star Playa Del Cura til sentrum av Playa Del Cura som er et strand innkvarteringssted med utsikt over terrassen. Denne leiligheten på 66 m² med et svømmebaseng ligger 2 km fra Angry Birds aktivitetspark og har nok plass for 5 gjester.
Leiligheten ligger nær Lago Taurito vannpark, som ligger ca 2,1 km unna. Du finner et bredt utvalg av italiensk mat i Restaurante El Mirador del Cura innen 150 meter fra boligen. Amadores-stranden kan nås på noen få minutter med bil.
Denne leiligheten inviterer gjester til sine 2 soverom. For enkelhets skyld er det 1 baderom.
Playa del Cura bussholdeplass ligger 350 meter fra leiligheten. Denne strand leiligheten åpner mot en terasse.
+ Mer - Mindre
Hovedfunksjoner
  • Gratis Wi-Fi
  • Svømmebasseng
  • Privat strand
  • Barnevennlig
  • Tillatt med kjæledyr
  • + Mer

Kart

Turistattraksjoner i

Gran Canaria
Lokale severdigheter
  • Puerto Rico-stranden - 2480 km
  • Taxi Europa Center - 2020 km
  • Shopping Center Europa - 1977 km
  • Amadores-stranden - 1100 km
  • Wow Gran Canaria U - 2352 km
  • Lineas Salmon - 2594 km
  • Playa del Ingles - 2521 km
  • Angry Birds aktivitetspark - 2559 km
Flyplasser
  • Gran Canaria flyplass - 50 km

Priser & Tilgjengelighet

Vennligst vent, vi sjekker ledige rom for deg.
Fasiliteter

Generell

  • Røyking på stedet er forbudt
  • Parkering
  • Ingen kjæledyr tillatt
  • Sikkerhet
  • Røykvarslere
  • Familierom
  • Ved stranden
  • Brannslukkere

Spisning

  • Vannkoker
  • Kjøkkenutstyr/ kjøkkenredskaper
  • Utendørs spiseplass

Fritid

  • Oppvarmet svømmebasseng
  • Utendørs svømmebasseng
  • Tilgang til stranden
  • Solsenger
  • Solterrasse
  • Basseng med utsikt
  • Grunt ende

Romkomfort

  • Gratis Wi-Fi på rommene
  • Sitteområde
  • Patio
  • Terrasse
  • Hagemøbler
  • Te- og kaffefasiliteter
  • Spisebord
  • Strykefasiliteter
  • Vaskemaskin
  • Flatskjerm tv
  • Vugger/ Barnesenger
  • Brettspill
  • Parkettgulv
Hovedfunksjoner
  • Gratis Wi-Fi
  • Svømmebasseng
  • Privat strand
  • Barnevennlig
  • Tillatt med kjæledyr

Politikk

Innsjekking: fra 16:00 til 22:00
Utsjekking: til 10:00
LisensnummerX5919960J
Skriv inn datoene dine
Skriv inn datoene dine
Ti 30 Jun
On 1 Jul
Gjester
Søker etter hoteller i Gran Canaria